Wpisy

 • poniedziałek, 30 listopada 2015
  • Nowy apel

   Wielkimi krokami zbliża się kolejny okres rozliczeniowy.Za pieniążki zebrane w rozliczeniu 1% za 2014 rok,Adrian będzie mógł skorzystać z tygodniowego turnusu w kombinezonach(koszt 1,5 tyś.zł). W planach również dwutygodniowy turnus,na który fundusze musimy uzbierać sami( 3 tyś.zł).
   Niestety,nie jest to prosta sprawa.Im większe dziecko,tym mniej osób chce pomagać.Jednak wszystkim,którzy o nas pamiętają i los naszego syna nie jest im obojętny DZIĘKUJEMY.

   apel_to

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   ewelina3024
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 30 listopada 2015 12:26
 • piątek, 13 listopada 2015
  • 1% i co dalej.

   Co u nas?No cóż.Jesteśmy troszkę do tyłu z nowinkami,ale to już norma.Na końcówce jest księgowanie 1%,który w tym roku niestety nie da nam poszaleć z rehabilitacją.Szykują się dwa turnus na przyszły rok i nie odpuszczę nawet jednego.Jak wiadomo koszty są ogromne,dlatego nadal zwracamy się do osób,którym nie jesteśmy obojętni,do ludzi o wielkich sercach.Nadal trwa zbiórka na rzecz syna na zrzutka.pl.Każda złotówka zostanie przekazana do fundacji,a potem na rehabilitacje Adriana.Wszystkim,którzy pamiętali o nas przekazując 1% dziękujemy.I prosimy pamiętać o nas w kolejnych rozliczeniach.
   A dlaczego nie odpuszczę turnusu?Raz,że mamy szansę spróbować ćwiczeń w kombinezonach.Dwa,Adrian nadal wymaga intensywnej rehabilitacji.Nie mogę pozwolić na kolejne przykurcze,tym bardziej,że kolana po operacji styczniowej prostują się super.

    

   2016

    

   Linka do wpłat na zrzutka.pl

   Rehabilitacja dla Adriana-walka o samodzielność

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   ewelina3024
   Czas publikacji:
   piątek, 13 listopada 2015 09:58

Kanał informacyjny